Sunday, 8 May 2011

Playoff Game 4 Chicago Bulls Atlanta Hawks 08.05.2011

Bulls си върнаха домакинското преимущество след като биха Hawks с 17 точки разлика като гост. Лично според мен серията отива на 4-1. Странно е, че линията остана ниска, въпреки 17те точки. Може би букмейкърите разчитат на това, че за домакините мачът е на живот и смърт. Chicago според мен нямат намерение да играят дълга серия. Първо всеки допълнителен ден почивка би бил от голямо предимство, ако серията Celtics/Heat се завърже и продължи по-дълго. Ако пък тя свърши скоро, Bulls не трябва да дават преимущество от няколко дни почивка на съперника си. Затова смятам, че те ще бият довечера. Както казах в предишния ми пост, Chicago са изключително балансирани, имат нелоша пейка. Atlanta пък имат много къса ротация, а липсата на титулярния им плеймейкър Kirk Hinrich е много важна, защото Jeff Teague не може да даде отпор на Derrick Rose. В допълнение Hawks изпълниха целта си да си върнат за унизителната загуба в предишните плейофи и сега са вече леко отпуснати. Залогът ми е разбит на две части за по-голяма сигурност

Regular season record 60-46-1 56.6 %  +55.25 units
Playoffs record 5-1  83.3%  +8 units

Bet 2 Units Chicago Bulls ML vs Atlanta Hawks коеф 1.60

Bet 2 Units Chicago Bulls -2.5 vs Atlanta Hawks коеф 1.76

No comments:

Post a Comment

NBAprobet предоставя материали с информационна цел. Публикациите тук не са съвет за извършване на залог, а имат за цел да максимално да улеснят читателите при взимане на решения. Сайтът не носи отговорност за евнетуални финансови загуби на своите читатели. Всички последвали залози са изцяло тяхна отговорност. © Nbaprobet.com 2011. Всички права запазени.